Turnov

Rekreační dům U Peštů

Rekreační dům "U Peštů" Vám celoroční ubytování ve standardně vybaveném vesnickém stavení pod hradem Frýdštejnem nedaleko obce Malá Skála. Dům je vhodný pro ubytování rodin, skupin, školních tříd, sportovních skupin.
Cena od: 300 Kč
Město: Frýdštejn

Ubytování Turnov

Ubytování v Turnově v Českém ráji je jedno z nejvyhledávanějších ubytování v České republice. Nabídka ubytování v Českém ráji je značná a jsme rádi že Vám můžeme nabídnou jedno z nejlevnějších ubytování v Českém ráji. Nabízíme Vám ubytování na okraji města Turnova, které je označováno za srdce Českého ráje.
Cena od: 305 Kč
Město: Turnov

Penzion restaurant Na Špici

Penzion se nachází mezi Turnovem a Kozákovem v neopakovatelné kouzelné krajině s četnými přírodními krásami a řadou architektonických památek.
Cena od: 400 Kč
Město: Mírová pod Kozákovem

Hotel Trosky

Hotel Trosky se nachází v obci Troskovice, v chráněné krajinné oblasti Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou – hradem Trosky. Stojí na místě bývalého „Pensionátu na Troskách“, který postavil a provozoval v 30. letech minulého století restauratér pan František Pozník. Současnou podobu hotel získal po kompletní rekonstrukci v roce 1985. V roce 2005 byla rekonstruována kuchyně a zmodernizovány všechny pokoje.
Cena od: 450 Kč
Město: Rovensko pod Troskami

Hotel Korunní Princ

Velmi kvalitně vybavený tříhvězdičkový hotel.  Nachází se v historickém centru města Turnov,v srdci Českého ráje. Kapacita 23 pokojů. Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a 1 apartmán. U vybraných pokojů možnost přistýlky, celková kapacita 62 lůžek. V recepci je umístěn minibárek. V prostorách hotelu se nachází solná jeskyně s masážním křeslem.
Cena od: 550 Kč
Město: Turnov

Hotel Karel IV

Na pomezí Ještědsko-kozákovského hřbetu a CHKO Český ráj leží město Turnov, v jehož poklidné vilové čtvrti v blízkosti rozlehlého parku se nachází náš Hotel Karel IV.
Cena od: 550 Kč
Město: Turnov

Hotel Kavka

Hotel Kavka stojí na pomezí Českého ráje a Jizerských hor v obci Malá Skála. Jedinečná poloha hotelu nabízí v okolí tří kilometrů 3 skalní města a 3 hrady.
Cena od: 590 Kč
Město: Malá Skála

Hotel Skála

Hotel Skála se nachází v obci Malá Skála jenž je vyhledávaným rekreačním střediskem, které se nachází na severním okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj nedaleko města Turnova. Leží v malebném údolí řeky Jizery, obklopeno typickými dominantami Pantheonu a rozeklaného hřebene Suchých skal. Pro množství přírodních krás i kulturního bohatství bývá často nazýváno Perlou Českého ráje. Moc se těšíme se na Vaši návštěvu plnou nezapomenutelných zážitků.
Cena od: 730 Kč
Město: Malá Skála

Hotel Paradis

Hotel Paradis je skvělým místem jak pro Vaši rodinnou dovolenou, tak pro firemní zákazníky. Nabízíme kvalitní a velmi komfortní ubytování v regionu Český ráj v centru města Turnov, pouhých 200 m od náměstí. Provoz je celoroční s kapacitou 48 lůžek.
Cena od: 750 Kč
Město: Turnov

Zámecký hotel Sychrov

V bezprostřední blízkosti Státního zámku Sychrov, v místech bývalé rohanské jízdárny, stojí nově postavený designový hotel, Zámecký hotel Sychrov. Kouzlo zámeckého prostředí a architektura s interiéry inspirovanými přírodními prvky Českého ráje nabízí hostům pocit jedinečné pohody a harmonie s okolní krajinou.
Cena od: 2 700 Kč
Město: Paceřice
Přihlásit se k odběru Turnov