Hotel Korunní Princ

Velmi kvalitně vybavený tříhvězdičkový hotel.  Nachází se v historickém centru města Turnov,v srdci Českého ráje. Kapacita 23 pokojů. Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a 1 apartmán. U vybraných pokojů možnost přistýlky, celková kapacita 62 lůžek. V recepci je umístěn minibárek. V prostorách hotelu se nachází solná jeskyně s masážním křeslem.

Tříhvězdičkový hotel se nachází v historickém centru města Turnova, v srdci Českého ráje. K dispozici nabízíme 23 pokojů s kapacitou 65 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové. U vybraných možnost přistýlek.Dále nabízíme 1 bezbariérový pokoj. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha), WC, telefonem, chladničkou a TV.U vybraných pokojů satelit. Pokoje jsou zařízené masivním dřevěným nábytkem. V hotelu se nachází výtah, sejf na recepci, uzamykatelné parkoviště, terasa, solná jeskyně s masážním křeslem. Salonek pro 30 osob k pořádání firemních akcí a školení, ale i soukromých oslav. Můžeme zprostředkovat projížďky na koních, zapůjčení kol, dětské vybavení.Dále k zapůjčení mikrovlnka a varná konvice. Recepce je v provozu nepřetržitě 24 hodin. Přímo na recepci je zřízen minibárek. Možnost zprostředkování průvodce.

Orientační cena za noc a osobu: 
550 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Hluboká 137
51101 Turnov
Česká republika
50° 35' 14.0568" N, 15° 9' 24.0588" E
CZ