Zámecký hotel Sychrov

V bezprostřední blízkosti Státního zámku Sychrov, v místech bývalé rohanské jízdárny, stojí nově postavený designový hotel, Zámecký hotel Sychrov. Kouzlo zámeckého prostředí a architektura s interiéry inspirovanými přírodními prvky Českého ráje nabízí hostům pocit jedinečné pohody a harmonie s okolní krajinou.

Zámecký hotel Sychrov s celkovou kapacitou 86 lůžek Vás zve k odpočinku v klidném prostředí. Luxusní, klimatizované pokoje (first class) jsou vybaveny přípojkami k internetu, minibarem, trezorem a LCD televizorem. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma. Hotel Sychrov je ideálním výchozím bodem k poznávání krás nedaleké oblasti Český ráj. Součástí hotelu je útulná restaurace s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou, novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness a fitness centru, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti YPSILON.

Orientační cena za noc a osobu: 
2 700 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Sychrov
46344 Paceřice
Česká republika
50° 37' 12.8604" N, 15° 6' 53.4564" E
CZ