Hotel Paradis

Hotel Paradis je skvělým místem jak pro Vaši rodinnou dovolenou, tak pro firemní zákazníky. Nabízíme kvalitní a velmi komfortní ubytování v regionu Český ráj v centru města Turnov, pouhých 200 m od náměstí. Provoz je celoroční s kapacitou 48 lůžek.

Hotel Paradis je skvělým místem jak pro Vaši rodinnou dovolenou, tak pro firemní zákazníky. Nabízíme kvalitní a velmi komfortní ubytování v regionu Český ráj v centru města Turnov, pouhých 200 m od náměstí. Provoz je celoroční s kapacitou 48 lůžek. Dobře vybavený hotel s vyhlášenou restaurací. Ubytování v centru města Turnov. Uzamykatelné parkoviště v bezprostřední blízkosti hotelu. Na pokojích naleznete vlastní sociální zařízení, TV a některé pokoje mají vlastní balkon s krásným výhledem do městského parku. Zaručeně nejlepší ceny v Turnově, jedinečné ubytování v opojení Českého ráje. Jediný hotel v Turnově s domácí atmosférou a příjemnou obsluhou. U nás můžete prožít dovolenou jak v létě tak v zimě. Nabízíme mnoho výhodných nabídek pro rodiny. Jedete do Turnova za prací? Ubytujte se právě u nás! Nabízíme ty nejlepší ceny ve městě. Při dlouhodobých pobytech výrazné slevy. 

Orientační cena za noc a osobu: 
750 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
5. května 63
51101 Turnov
Česká republika
50° 35' 17.4012" N, 15° 9' 33.4368" E
CZ