Ubytování Turnov

Ubytování v Turnově v Českém ráji je jedno z nejvyhledávanějších ubytování v České republice. Nabídka ubytování v Českém ráji je značná a jsme rádi že Vám můžeme nabídnou jedno z nejlevnějších ubytování v Českém ráji. Nabízíme Vám ubytování na okraji města Turnova, které je označováno za srdce Českého ráje.

Nabízíme Vám ubytování v Českém ráji ve dvou samostatných oběktech v Českém ráji.
Objekt 1: - ubytování Český ráj ve dvou až čtyř lůžkových pokojích plně vybavených. Kromě standartní výbavy pokojů Vám nabízíme na pokoji rychlovarnou konvici, ledničku a nádobí. K pokojům jsou k dispozici dva záchody, dvě koupelny se sprchovými kouty a plně vybavená kuchyňka včetně sporáku s troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím.

Objekt 2: - ubytování Český ráj apartmánového stylu. Na dva pokoje vlastní sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka. Pokoje dvoulůžkové udržované a plně vybavené.

Hostům našeho ubytování Český ráj je k dispozici velká zahrada s bazénem, altánem, krbem a možností stanování na pozemku. U nás si můžete uschovat svá jízdní kola. Samozřejmostí je možnost parkování u ubytování.

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky a přijeďte strávít nezapomenutelné chvíle v tomto ubytování Český ráj.

Orientační cena za noc a osobu: 
305 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
U Rybníka 70
51101 Turnov
Česká republika
50° 34' 31.8864" N, 15° 11' 8.466" E
CZ