Český ráj

Penzion Vyskeř

Tradiční penzion v zrekonstruovaném objektu z roku 1844 v samém srdci Českého ráje, na křižovatce nejdůležitějších turistických tras. Jedinečná atmosféra, kterou pobytu zde propůjčuje okolní příroda nejstarší chráněné krajinné oblasti v ČR se snoubí s unikátním rázem obce Vyskeř, položené na vrcholu čedičového vrchu, ve více než 450 metrech nad mořem. Místo je ideální jak pro rodinné dovolené, tak pro každého, kdo chce poznávat tuto unikátní oblast přímo z jejího srdce. Vhodné místo o pro firemní teambuilding nebo školy v přírodě. Svatby a oslavy v našem penzionu budou nezapomenutelné. Dokonalost dotváří i stylová restaurace v objektu a profesionální personál.
Cena od: 289 Kč
Město: Vyskeř

Rekreační dům U Peštů

Rekreační dům "U Peštů" Vám celoroční ubytování ve standardně vybaveném vesnickém stavení pod hradem Frýdštejnem nedaleko obce Malá Skála. Dům je vhodný pro ubytování rodin, skupin, školních tříd, sportovních skupin.
Cena od: 300 Kč
Město: Frýdštejn

Ubytování Turnov

Ubytování v Turnově v Českém ráji je jedno z nejvyhledávanějších ubytování v České republice. Nabídka ubytování v Českém ráji je značná a jsme rádi že Vám můžeme nabídnou jedno z nejlevnějších ubytování v Českém ráji. Nabízíme Vám ubytování na okraji města Turnova, které je označováno za srdce Českého ráje.
Cena od: 305 Kč
Město: Turnov

Apartmány U krále

Apartmány v historickém centru Jičína: Apartmán Barákova ul. Apartmán Tylova ul. Apartmán Komenského nám. Apartmán Nerudova ul. Apartmán Husova ul. (1.patro) Apartmán Husova ul. (přízemí)
Cena od: 350 Kč
Město: Jičín

Apartmány Libuň

Cena od: 350 Kč
Město: Libuň

Hotel Hradec

Hotel HRADEC se nachází na hlavním náměstí městečka, avšak na vedlejší komunikaci, kde je i možnost parkování. Ubytování-čtyři trojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, toaleta, sprchový kout), každý pokoj má možnost přistýlky.
Cena od: 350 Kč
Město: Mlázovice

Penzion Javorský mlýn

Penzion Javorský mlýn stojí na klidném místě přímo u lesa, 5 km od centra Lázní Bělohrad. Patří k němu rybník, restaurace a zahrada s dětským hřištěm.
Cena od: 375 Kč
Město: Lázně Bělohrad

Hotel Štikov

Nacházíme se v krásné a klidné krajině na pomezí oblastí Český ráj a Podkrkonoší v obci Štikov u města Nová Paka (tzv. východní brána Geoparku Český ráj).
Cena od: 400 Kč
Město: Nová Paka

Penzion Loktuše

Penzion Loktuše se nachází v Českém ráji na úpatí hory Kozákov má kapacitu 22 lůžek v 5 apartmánech.
Cena od: 400 Kč
Město: Mírová pod Kozákovem

Penzion restaurant Na Špici

Penzion se nachází mezi Turnovem a Kozákovem v neopakovatelné kouzelné krajině s četnými přírodními krásami a řadou architektonických památek.
Cena od: 400 Kč
Město: Mírová pod Kozákovem

Stránky

Přihlásit se k odběru Český ráj