Penzion Javorský mlýn

Penzion Javorský mlýn stojí na klidném místě přímo u lesa, 5 km od centra Lázní Bělohrad. Patří k němu rybník, restaurace a zahrada s dětským hřištěm.

V podhůří Krkonoš mezi smíšenými lesy na louce, u řeky Javorky stojí Javorský mlýn, kde najdete pohodu a uklidnění v dnešní uspěchané době.Pro aktivní odpočinek areál nabízí rybolov pstruhů s možností vlastního grilování nebo objednání úpravy v restauraci. Mnoho sportovního vyžití (fotbal, nohejbal, plážový volejbal), dětské venkovní “člověče nezlob se“ a spoustu další zábavy pro nejmenší. Vaše ratolesti určitě potěší přítomnost kamerunských koz, ryb, divokých kachen a s větším štěstím i obyvatel lesa. Pohodlné povahy ocení opravdu klidné prostředí nabízející krátké procházky v zalesněné části areálu nebo posezení na čerstvém vzduchu u mlýnského kola či vodopádu. Z Javorského mlýna se také napojíte na cyklostezky a turistické cesty v okolí Lázní Bělohradu, Nové Paky, Pecky aj. Javorský mlýn ve své restauraci podává typická česká jídla.  Nejbližší zastávka autobusu Uhlíře je pouhých 200 metrů od hotelu. Kolem budovy vedou cyklotrasy a v zimě najdete sjezdovky vhodné pro děti do 10 km odtud. Lyžařský areál Herlíkovice je vzdálen 20 km a do lyžařského střediska Mísečky je to 25 km.  

Orientační cena za noc a osobu: 
375 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Dolní Javoří 5
50781 Lázně Bělohrad
Česká republika
50° 27' 47.6352" N, 15° 34' 34.2732" E
CZ