Penzion H

Pension "H" je vhodný pro firemní školení, pořádání rodinných oslav (svateb, narozenin), sportovních soustředění a také pro relaxační a ozdravné pobyty. K dispozici je vyhřívaný bazén, sauna, solárium, posilovna. V letních měsících můžete využít tenisový kurt, který lze přeměnit na mini fotbalové hřiště.

Rodinný pension leží v krásném lesním prostředí Krušných hor v nadmořské výšce cca 1000 m, 25 km od Karlových Varů, 6 km od hraničního přechodu se SRN Boží Dar - Oberwiesenthal. Nejbližší městečko Abertamy je vzdáleno 3 km. Nabídka tradiční české domácí kuchyně, místní speciality jsou podávány v restauraci horského stylu s možností celodenního stravování s kapacitou 50 osob. V areálu pensionu se nachází venkovní ohniště (open air barbecue), které je pro návštěvníky penzionu k dispozici. V areálu pensionu je k dispozici multifunkční sportovní hřiště (15 x 40 m) s umělým trávníkem (tenis, malý fotbal, nohejbal), krytý bazén (9 x 4 x 1,5 m) s celoročním provozem, sauna, solárium a posilovna. Možnost zapůjčení lyží, horských kol. V okolí pensionu se nacházejí značené stezky pro pěší turistiku, cykloturistiku, v zimě velké množství udržovaných sjezdových (Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Abertamy, Pernink) a běžeckých tratí. Možnost zajištění masáží v pensionu a dalších aktivit (kola, lyže, snowboard, nordic walking, snowkiting, výlety na sněžnicích, návštěva lanového centra, paragliding, lukostřelba, aj.) V pensionu jsou vítané děti, které se zajímají o živou zvěř (psi, kočky, kozy) a které mají rády pohyb - les je za domem, dětské hřiště je celodenně k dispozici.

Orientační cena za noc a osobu: 
800 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jáchymov-Vršek 36
36251 Jáchymov
Česká republika
50° 22' 28.7436" N, 12° 51' 51.6564" E
CZ