Jáchymov

Dalibor

Vila z roku 1930 je dependance patřící k lázeňskému hotelu Akademik Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. Budova má 4 podlaží, disponuje 14 jednolůžkovými pokoji, 12 dvoulůžkovými, 3 apartmány, 2 trojlůžkovými a 1 čtyřlůžkovém pokojem. Depandance Dalibor je propojena s hotelem Akademik Běhounek. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.
Cena od: 0 Kč
Město: Jáchymov

Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU - Penzion a Restaurant

Ideální místo pro firemní akce, školy v přírodě i aktivní individuální dovolenou v klidném a čistém přírodním prostředí na břehu Klínoveckého potoka na jižním úpatí Klínovce (1244m.n.m.), jen 20 minut chůze od spodní stanice lanovky na tuto nejvyšší horu Krušných hor i od lázeňské části města Jáchymov.
Cena od: 340 Kč
Město: Jáchymov

Horský hotel M&M

Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé samostatné osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách s výhledem na Klínovec a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí dle věku
Cena od: 370 Kč
Město: Jáchymov

Haus Regrus

Hotel HAUS REGRUS se nachází v samotném centru lázní Jáchymov. Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, které jsou nově zařízené. Každý pokoj má TV/SAT a vlastní koupelnu s WC a sprchou. Restaurace, bezplatné parkoviště, letní terasa.
Cena od: 400 Kč
Město: Jáchymov

Na Sluníčku

Hosrká chata Na Sluníčku v obci Mariánská, nacházící se 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem 901 (m.n.m.) a hřebenem (933 m.n.m.), uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu. U nás si opravdu odpočinete.
Cena od: 400 Kč
Město: Jáchymov

horská chata Matfyz

Chata v Mariánské v Krušných horách poskytuje 37 lůžek s celoročním ubytováním. Vhodné pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou kuchyňky vybavené plynovým sporákem, lednicí, varnou konvicí, úschovnou potravin (špajz) a skříňkami na nádobí. Stravování je možné zajistit také na jiné chatě vzdálené 2 minuty chůze.
Cena od: 460 Kč
Město: Jáchymov

Hotel Blaník

Hotel “Blanik” je komfortní tříhvězdičkový hotel, se nachází v centru města letovisko Jáchymov v České Republice. Hotel znovu otevřen po rekonstrukci. Máme pro Vás prostorné, pohodlné pokoje pro ubytování se snídaní za skvělou cenu!
Cena od: 600 Kč
Město: Jáchymov

hotel Panorama

Rodinný hotel Panorama nabízí komfortní ubytování v tichém sousedství lesa s krásným výhledem na údolí města Jáchymov, jehož lázeňské centrum je od hotelu vzdáleno jen 500 m. Nove otevřen Aquapark a wellnes centrum 500m od hotelu. Stilove zarizena vyhlidkova restaurace s celodenim stravovanim- speciality české a mezinarodní kuchyně. V prostorách restaurace museum sani a francouzkáho nábytku.
Cena od: 600 Kč
Město: Jáchymov

Astoria

Objekt ASTORIA vznikl spojením tří budov postavených na začátku 20. století - Seidel, Mariánský dům a Astoria. Nachází se přímo v centru lázeňské části města Jáchymova. Současný moderní ubytovací standard získala budova rozsáhlou přestavbou v roce 2002. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.
Cena od: 610 Kč
Město: Jáchymov

Hotel Berghof

Útulný rodinný hotel Berghof leží v překrásné romantické přírodě v Krušných horách asi 4 km od Božího Daru. Spadá pod obec Jáchymov - Nové Město, od které je vzdálen asi 2 km. Velkým kladem je jeho poloha polosamoty v nadmořské výšce 945 m n. m. Hotel je ideálním místem ke strávení klidné dovolené, k pořádání soukromých akcí/ svateb, promocí, oslavy narozenin apod./či pracovních setkání, školení popř. teambuilidngů..Hotel disponuje 15 nekuřáckými pokojemi. Pokoje mají vlastní sociální zařízení- WC, sprcha a TV Sat.
Cena od: 630 Kč
Město: Jáchymov

Stránky

Přihlásit se k odběru Jáchymov