Wellness hotel Corona

Nově vybudovaný wellness garni hotel v centru města Kaplice.  Poslední hotel před hraničním přechodem!!!!!! Hotel je ideálním místem pro individuální pobyty, tématické návštěvy  (široký výběr pobytových balíčků), skupiny (cestovní kanceláře, tour operátory), firemní akce, školení, prezentace a sportovní využití.  

Nově vybudovaný wellness garni hotel CORONA v centru města Kaplice.  Poslední hotel před hraničním přechodem!!!!!! 
Hotel je ideálním místem pro individuální pobyty, tématické návštěvy  (široký výběr pobytových balíčků), skupiny (cestovní kanceláře, tour operátory), firemní akce, školení, prezentace a sportovní využití.
Hotel CORONA nabízí ubytovací služby doplěné o sportovně- relaxační služby.
K dispozici je také nekuřácká internetová kavárna, lobby bar s dětským koutkem,  vlastní  parkoviště, uzamykatelný prostor pro motocykly a kola.
Komplex je plně nekuřácký!
Zajišťujeme: pokojový servis, praní a žehlení prádla, buzení hostů, sekretářské služby, zajišťování průvodce, taxi, portýr, zajišťování prohlídek, vstupenek na kulturní a sportovní aktivity, bezpečnostní trezor, přijímáme platební karty, zapůjčení dětské sedačky, postýlky, přebalovací pult
Hotel umožňuje ubytování Vašich domácích mazlíčků

Orientační cena za noc a osobu: 
950 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Masná 133
38241 Kaplice
Česká republika
48° 44' 17.9448" N, 14° 29' 40.434" E
CZ