Spa Resort Sanssouci

Resort se rozprostírá v zeleni slavkovského lesa s výhledem do údolí klidného prostředí jihovýchodní čtvrti lázeňského města Karlovy Vary. Odtud je to pouhých 15 minut procházkou k pramenům minerální vody na lázeňské kolonádě, která vede až do centra města.

Čtyřhvězdičkový Spa Resort Sanssouci vznikl spojením lázeňského hotelu Sanssouci**** a lázeňského hotelu Švýcarský dvůr***,. nedaleko se nachází třetí hotel, který je také součástí společnosti Imperial Karlovy Vary a.s., hotel Imperial. Spa Resort Sanssouci je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v letech 2005 a 2009. Vila Mercedes poskytuje ideální podmínky pro léčení a relaxaci. Ubytování je k dispozici ve 360 moderně zařízených pokojích. Ze služeb Vám nabízíme: tenisové kurty a další sportovní aktivity sportcentra Imperial, golfové simulátory Indoor Golfu Imperial. Beauty centrum, krytý bazén, whirpool, směnárnu a mnoho dalšího. Pro hotelové hosty máme k dispozici parkoviště a garáž.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 775 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
U Imperialu 11
36001 Karlovy Vary
Česká republika
50° 13' 9.5088" N, 12° 53' 23.0172" E
CZ