Penzion Naděje

Nový penzion (postavený v roce 2011), na samotě na zemědělské usedlosti v krásné přírodě na rozhraní Novohradských a Slepičích Hor, jízdy na koni, pískoviště pro děti, gril, venkovní i vnitřní horolezecká stěna

Nový penzion (postavený v roce 2011), se 4 dvoulůžkovými pokoji s balkonem a vlastní koupelnou, s 1 dvoupokojovým apartmánem-2 dvoulůžka s vlastní koupelnou, TV, PC připojení, s 1 dvoulůžkovým pokojem s bezbariérovým přístupem pro invalidy s vlastní koupelnou.
Velká společenská místnost, krb, vnitřní horolezecká stěna i pro malé děti s měkkým dopadištěm, TV, připojení k internetu, kompletně vybavená kuchyň.
Venkovní horolezecká stěna 8m výška (výstroj k zapůjčení), půjčovna kvalitních jízdních kol, možnost výuky jízdy na koni, pískoviště pro děti, rožeň, gril, venkovní sezení.
Penzion je na samotě na zemědělské usedlosti mezi obcemi Benešov nad Černou a Ličov v krásné přírodě na rozhraní Novohradských a Slepičích Hor.
Na zemědělské usedlosti se chovají ovce, hovězí dobytek a westernoví koně.
Možnost zakoupení masa produkovaného na farmě v bio kvalitě. (hovězí, jehněčí)

Orientační cena za noc a osobu: 
350 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Dluhoště
Benešov nad Černou
Česká republika
48° 43' 51.0672" N, 14° 35' 37.536" E
CZ