Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice – rodinný tříhvězdičkový penzion nabízí levné ubytování hotelového typu v komfortně vybavených pokojích již od 350 Kč za osobu / noc. Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště. Recepce penzion Minor ubytování České Budějovice přijímá hosty nonstop 24 hodin.

Penzion Minor ubytování České Budějovice.
Rodinný tříhvězdičkový penzion Minor České Budějovice Vám poskytne kvalitní a levné ubytování hotelového typu v komfortně vybavených pokojích. Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště.
Penzion Minor České Budějovice Vám zajistí pohodlné ubytování, v penzionu se o Vás postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemné a kvalitní ubytování v klidné a tiché části města České Budějovice.

Penzion Minor České Budějovice nabízí ubytování vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit.

Penzion Minor České Budějovice je oblíben pro levné a kvalitní ubytování, výhodnou dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. Penzion Minor České Budějovice patří mezi oblíbené penziony a levné ubytování ve městě České Budějovice.

Orientační cena za noc a osobu: 
690 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Školní 293/8
37010 České Budějovice
Česká republika
49° 0' 2.9556" N, 14° 28' 31.6092" E
CZ