PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Penzion s dobrou dostupností centra Vranova nad Dyjí i cyklotras,dobrým parkováním.Kvalitní ubytování ve 2-3 lůž pokojích s vlastní wc a koupelnou. Cena 850 Kč/pokoj/den

Ubytování s různým dispozičním řešením Vám dává možnost vybrat si právě takový prostor, jaký Vašim představám a potřebám nejlépe vyhovuje. Ve většině pokojů můžeme navíc doplnit počet lůžek umístěním pohodlného rozkládacího křesla s lamelovým roštěm jako přistýlky (plocha 80 x 195 cm).Všechna naše studia a apartmány disponují následujícím vybavením:

-   koupelna s WC
-   SAT TV (ČT1, ČT2, NOVA, 3 satelitní programy)
-   malá bezpečnostní schránka pro uchování osobních cenností
-   kuchyňský kout (minikuchyňka, mikrovlnná trouba, el. konvice, kávovar, topinkovač, vařič, chladnička, nádobí)


Komfortně vybavená studia a apartmány našeho penzionu jsou situována v třípodlažní stylové vile obklopené prostornou zahradou. Už samotný název ulice - Zámecká - dává tušit, že Státní zámek Vranov nad Dyjí tu opravdu nebudete muset dlouho hledat. Uvidíte ho přímo z oken Vašeho pokoje nebo ze zahrady penzionu. Daleko není ani Národní park Podyjí, ani Vranovská přehrada. Vše lehce dosažitelné pohodlnou chůzí a příjemnou procházkou. Podívejte se na náš letecký snímek: Oblast vymezuje Vranovská přehrada v horní části snímku a řeka Dyje opouštějící Vranov na hranicích NP Podyjí vpravo dole Vlevo pod obloukem toku Dyje najdete v zelené ploše lesů i zámek Vranov. Červenou tečkou je označena poloha našeho penzionu.

Orientační cena za noc a osobu: 
425 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Zámecká 250
67103 Vranov nad Dyjí
Česká republika
48° 53' 48.3684" N, 15° 48' 41.166" E
CZ