Penzion Avignon

Lokalita: 
Pension Avignon je rodinný penzion v centru města a zaručuje svým klientům ubytování uprostřed západočeské metropole, turisticky,kulturně i obchodně zajímavého regionu. Pokud hledáte příjemné ubytování v Plzni za příjemné ceny, pak využijte právě naše ubytování. Potřebujete penzion s doplňkovými službami v Plzni? Pak pro Vás bude nejlepší právě hotel-penzion Avignon v Plzni. V našem hotel- penzionu Avignon Vám zaručíme maximální dostupnost všech aktivit, které Plzeň a okolí nabízí.

Pension Avignon je rodinný penzion v centru města a zaručuje svým klientům ubytování uprostřed západočeské metropole, turisticky,kulturně i obchodně zajímavého regionu. Pokud hledáte příjemné ubytování v Plzni za příjemné ceny, pak využijte právě naše ubytování. Potřebujete penzion s doplňkovými službami v Plzni? Pak pro Vás bude nejlepší právě hotel-penzion Avignon v Plzni. V našem hotel- penzionu Avignon Vám zaručíme maximální dostupnost všech aktivit, které Plzeň a okolí nabízí.Hotel-pension Avignon v Plzni se nachází 0,8 km od náměstí v Plzni, v klidné části s příjemným relaxem na zahrádce.. Ubytování pak zajišťujeme 35-ti lůžky v 11ti pokojích.Pokoje jsou 1,2,3 a 4-lůžkové, vybavené vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout nebo vana) a wi-fi připojením,lednicí,fénem,TV s 16-ti programy,v některých pokojích i satelit . Pokoje jsou velmi prostorné, každý pokoj je slunný a útulný,Za poplatek půjčíme i DVD přehrávač.Součástí pobytu může být příjemná snídaně,která je formou švédského stolu a v letních měsících je možnost snídat na terase.

Orientační cena za noc a osobu: 
555 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Karlova 875/36
30100 Plzeň
Česká republika
49° 44' 46.4388" N, 13° 21' 58.626" E
CZ