Pension U Zámku

Nachází se v klidném a příjemném prostředí vesničky Lítov 8,5 km západně od Sokolova. Nabízíme stylové ubytování v prostorných pokojích budovy, která prošla citlivou rekonstrukcí a v současné době tak v sobě spojuje moderní komfort s původní atmosférou doby 2. poloviny 8 století.

Rádi bychom Vám představili náš Pension U Zámku. Nachází se v klidném a příjemném prostředí vesničky Lítov 8,5 km západně od Sokolova.. Nabízíme stylové ubytování v prostorných pokojích budovy, která prošla citlivou rekonstrukcí a v současné době tak v sobě spojuje moderní komfort s původní atmosférou doby 2. poloviny 8 století. Název dostal od sousedícího Lítovského zámku, který dal postavit v roce 1766 Adam Löw. Poloha Pensionu je ideální pro výlety do okolí. Všechna lázeňská města a turistické zajímavosti karlovarského kraje naleznete v okruhu 35 kilometrů.. Nabízíme ubytování v jedno-čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V celém pensionu je bezplatné připojení k internetu . V ceně ubytování je snídaně. V pensionu máte k dispozici restauraci a barem a krbem. Nabízíme uspořádání podnikových prezentací, rodinných oslav, svateb a jiných akcí dle Vašeho přání. Vychutnejte si nabídku našeho nově zřízeného wellness centra. Příjemné prostředí, relaxační hudba a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu.

Orientační cena za noc a osobu: 
680 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Lítov 1
35709 Habartov
Česká republika
50° 10' 10.1064" N, 12° 31' 6.6072" E
CZ