Vranov nad Dyjí

Penzion Uherčice

Penzion Uherčice se nachází v blízkosti Vranovské přehrady. Ubytování můžete využít v penzionu a je zde připraven i prostor pro karavany a stanový tábor.
Cena od: 270 Kč
Město: Uherčice

Penzion Přehrada

Ubytování v bungalovech ve Vranově nad Dyjí. Od samotné hráze Vranovské přehrady je areál vzdálen cca 3oo m a od pláže necelých 1o minut běžnou chůzí.
Cena od: 350 Kč
Město: Vranov nad Dyjí

Hotel Sobol ***

Ubytování hotelového typu na vranovské pláži v pokojích s vlastním sociálním zařízením.
Cena od: 370 Kč
Město: Štítary

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Penzion s dobrou dostupností centra Vranova nad Dyjí i cyklotras,dobrým parkováním.Kvalitní ubytování ve 2-3 lůž pokojích s vlastní wc a koupelnou. Cena 850 Kč/pokoj/den
Cena od: 425 Kč
Město: Vranov nad Dyjí

Penzion NOVA

Penzion NOVA leží v obci Chvalatice 3 km od Bítova nad romantickým údolím jedné ze zátok Vranovské přehrady. Nabízíme Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV na pokojích.
Cena od: 555 Kč
Město: Šumná

Chata U lesa - Vranovská přehrada

Chata se nachází v chatové osadě Štítarský les, v těsné blízkosti Vranovské přehrady. Tato atraktivní lokalita je ideální pro milovníky koupání, vodních sportů, rybaření, houbaření (blízkost lesa), turistiky a cykloturistiky. Na své si příjdou i zájemci o historické památky, mezi které patří například zámek Vranov, zřícenina hradu Cornštejn a hrad Bítov.
Cena od: 2 000 Kč
Město: Štítary
Přihlásit se k odběru Vranov nad Dyjí