Lázeňský hotel Zlatá Koruna

Rodinný hotel v samotném srdci Mariánských Lázní 100 metrů od Hlavní kolonády nabízí klidný pobyt plný relaxace a je vhodný i pro ty nejmenší. Vítáni jsou i domácí mazlíčci. Atraktivní poloha hotelu nabízí komfortní a dostupné ubytování pro hosty s individuální či příspěvkovou léčbou.

Dvanáct nově rekonstruovaných pokojů se nachází na jednom z nepůvabnějších míst v  historickém centru 100 metrů od Hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel sousedí s Městským muzeem na Goethově náměstí. Muzeum se nalézá v nejstarším domě lázeňského centra postaveném v roce 1818. V domě byl mimo jiné hostem i Johann Wolfgang Goethe při jednom ze svých pobytů. Rodinný ráz hotelu zajistí klidný pobyt plný relaxace a je vhodný i pro ty nejmenší, vítáni jsou i domácí mazlíčci. Mariánské Lázně leží na úpatí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. CHKO Slavkovský les skýtá ideální terén pro turistiku a cyklistiku v létě a běžecké trasy v zimě.

Orientační cena za noc a osobu: 
850 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Goethovo náměstí 12/9
35301 Mariánské Lázně
Česká republika
49° 58' 37.2144" N, 12° 42' 29.7864" E
CZ