Hotel Vítkova Hora

Romantický hotel Vítkova hora pro 24 hostů naleznete na nejvyšším místě Kalových Varů 644m. Restaurant s terasou vytvoří atmosféru pohody a odpočinku. Hotel je branou do CHKO Slavkovský Les a lázeňských lesů, které ve Vás naladí pocit klidu.

Náš útulný hotel nabízí k příjemnému pobytu 24 lůžek v luxusně zařízených pokojích pro 1 - 2 osoby s možností přistýlky nebo apartmánech. Na pokojích internet, TV, sprcha nebo vana, snídaně formou bufetu nebo kontinentální. Parkování před hotelem, garáž na objednání , možnost platit kreditní kartou, restaurace 65 hostů zaměření na zvěřinu a ryby, letní terasa umožní odpočinek a nejkrásnější pohledy na okolí Karlových Varů, AIR club pojme 126 hostů a nabízí taneční večery, firemní večírky, školení, je dělen do 3 částí: busines salonek, taneční sál s barem, hudební salonek.
V areálu je možné též ubytování v bungalovech se sociálním zařízením a kuchyňkou pro 50 hostů, nebo zaparkovat karavan, postavit stan, v areálu je hřiště na volejbal, 1km koupání v přírodě tenisové kurty
Jako golf hotel nemůžeme nezmínit také naše golfové pobyty.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 090 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Olšová Vrata 59
36001 Karlovy Vary
Česká republika
50° 12' 19.6704" N, 12° 53' 46.7016" E
CZ