Hotel Savannah Znojmo

V hotelu Savannah **** deluxe Znojmo se můžete ubytovat v 70 komfortních dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech, které nabízejí relaxaci na nejvyšší úrovni.
Hotel Savanah Znojmo

Nový luxusní hotel v dřívějším bezcelním pásmu s kvalitně vybaveným spa a wellness centrem. V hotelu Savannah****deluxe se můžete ubytovat v 70 komfortních dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech, které nabízejí relaxaci na nejvyšší úrovni.

Popis ubytování

Každý decentně a vkusně vybavený pokoj Vás očaruje svou výjimečnou dřevěnou podlahou z amerického ořechu, nábytkem ze vzácného dřeva, LCD televizí a klimatizací. Oranžové podtóny s elegantně zeleno-hnědými barvami dodávají pokojům zvláštní akcenty. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou (částečně i společně se sprchovým koutem), telefonem, LCD televizorem s příjmem satelitních kanálů, minibarem a trezorem.

Wellness & Spa centrum

Lázeňské a wellness centrum se rozkládá na ploše 800m2. Jeho dominantou je plavecký bazén o rozměrech 22x8 metrů. Ještě než si půjdete zaplavat, můžete se protáhnout v hotelovém fitness či vyzkoušet saunu nebo parní kabinu.

Konferenční sály

Konferenční zázemí hotelu Savannah je připravené hostit konference a semináře všech velikostí. Osm sálů skýtá desítky variant uspořádání, které lze variabilně upravovat od salonku pro 15 osob až po konferenční sál, který pojme 250 účastníků. Nejmodernější multimediální techniku doplňuje systém osvětlení denním světlem.

Popis okolí

Hotel Savannah se nachází na jižní Moravě téměř na dohled středověkého města Znojma. Okolí hotelu nabízí široké možnosti zábavy a poznání. Za pár minut jízdy autem či na kole se ocitnete v historickém městě Znojmě, uprostřed Národního parku Podyjí nebo v některém z proslulých vinařství Znojemska. Můžeme Vám také navrhnout program šitý na míru Vašim záměrům a požadavkům. Stačí si pouze vybrat z naší rozmanité nabídky.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 418 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Chvalovice-Hatě 198
67123 Chvalovice ,
Česká republika
48° 45' 27.324" N, 16° 3' 52.1676" E
CZ