Hotel PALACKÝ

Hotel Palacký (původně dům Červené srdce) se nachází v centru lázeňské zóny na věhlasné Staré Louce a stojí na svém místě na levém břehu říčky Teplé jako jedna z nejstarších budov již od poloviny 18. století. Nepřehlédnutelný dům byl do své dnešní podoby přestavěn až počátkem 20. století v tzv. „historizujícím stylu“, typickém pro architekturu lázeňského města. Poslední rekonstrukce interiéru byly provedeny přelomu tisíciletí.

Z hotelu je nádherný výhled na Vřídelní kolonádu, ale také na proslulý Grandhotel Pupp. Typické městské panorama skvostně dotváří na protějším břehu stojící Karlovarské městské divadlo.

Pro naše hosty máme připravené pohodlné ubytování v šestnácti dvoulůžkových a čtyřech jednolůžkových pokojích s možností přistýlky, k pobytu však nabízíme také jeden prostorný rodinný pokoj, popřípadě apartmán pro čtyři osoby. Hotelová budova je vybavena moderním výtahem, samozřejmostí je bezplatné ViFi připojení k internetu, stejně jako nekuřácké prostředí. Hosté si s sebou mohou přivézt a za nevelký poplatek mít na svém pokoji menší domácí zvířata. Kromě toho poskytujeme sekretářské služby, máme úschovnu cenných předmětů a svým hostům nejenom vypereme, ale i vyžehlíme. Ochotný personál je schopen na požádání zajistit lázeňskou péči. Hotel disponuje několika vlastními parkovacími místy, což není v lázeňské zóně běžné, a také pro případná další vozidla umíme zajistit parkování ve vzdálenosti jen asi 300 metrů od hotelu.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 090 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Stará Louka 40
36001 Karlovy Vary
Česká republika
50° 13' 16.8744" N, 12° 52' 49.0872" E
CZ