Hotel Palace

Lokalita: 
Luxusní stylový hotel Palace nabízí dokonalé zázemí pro Vaše pracovní i soukromé cesty. Hotel se nachází v centru města, ve staré řemeslnické části Roudná, velmi blízko historického jádra Plzně s jeho mnoha kulturními a architektonickými půvaby.

Hotel Palace je moderní čtyřhvězdičkový hotel nacházející se 5 minut od centra, ve staré řemeslnické části Roudná. V našem hotelu Palace se můžete těšit na komfortní a prostorné pokoje a apartmány s celkovou kapacitou 28 lůžek. Hotel Palace je vybavený moderním konferenčním centrem s pohodlným posezením až pro 40 hostů. Konferenční místnost je, mimo jiné, vybavená data projektorem, zpětným projektorem, mikrofonem a PA systémem, připojením k internetu a faxu, klimatizací ad. Ze všech pokojů, salónku, recepce a konferenční místnosti je umožněn volný přístup na vysokorychlostní LAN internet. Parkování před hotelem, po předchozí domluvě možnost zajištění garáže nebo hlídaného parkování na uzavřeném dvoře v blízkosti hotelu. Pevně věříme, že přátelská atmosféra hotelu a profesionální přístup našich zaměstnanců umožní, aby Váš pobyt byl příjemný a cítili jste se u nás jako doma.

Orientační cena za noc a osobu: 
780 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Na Roudné 23
30100 Plzeň
Česká republika
49° 45' 12.9312" N, 13° 22' 48.4248" E
CZ