Červené Blato

Lokalita: 
Hned u přírodní rezervace! Houbařský ráj! Koupání! Pěkné pokoje! Penzion Červené Blato, pojmenovaný podle stejnojmenné rezervace, u které se nachází, leží na samotě mezi Třeboní a Novými Hrady v Jihočeském kraji. Díky výhodné poloze penzionu se snadno dostanete k množství turistických a cyklistických tras, do houbařského ráje Petříkovské oblasti, ke koupání v pískovnách i do lázní v Třeboni. Rybáře potěší blízké Novohradské rybníky, milovníkům zimních sportů stačí překročit hranice do rakouského střediska Harmanschlag. Pohodlné pokoje s přistýlkami jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a barevnou televizí se satelitem.Součástí penzionu je restaurace v mysliveckém stylu    

Vkusně zrekonstruovaný penzion s restaurací.Penzion se nachází cca 200m od přírodní rezervace "Červené blato".Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a mají vlastní soc. zařízení.V areálu je stylová restaurace a příjemné venkovní posezení na terase.Oplocený komplex s trampolínou, klouzačkou,atd. vhodný pro rodiny s dětmi.Penzion leží v srdci cyklotras,které křižují celou Třeboňskou pánev.Okolní lesy jsou rájem houbařů.Nezapomenutelné koupání nabízí nedaleké Suchdolské pískovny.

Orientační cena za noc a osobu: 
450 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jiříkovo údolí - Petříkov 7
37401 Horní Stropnice
Česká republika
48° 45' 39.4704" N, 14° 44' 8.5488" E
CZ