Bohemia Apartments Prague Old Town

Lokalita: 
Bohemia Apartments Prague Old Town - Moderní apartmány v srdci Starého města. V budově se nachází 6 prostorných apartmánů o velikosti 80 m2. Luxusně zařízené apartmány mají jedinečný výhled na Pražský hrad a Karlův Most. V suterénu budovy je umístěna restaurace a kavárna s pivnicí.

Apartmány jsou umístěny v historické budově na Smetanově nábřeží jen pár metrů od Karlova mostu naproti Karlových Lázní.
Kapacita každého apartmánu je maximálně 6 osob.
Apartmány se skládají vždy z prostorného obývacího pokoje s výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Každá ložnice má okna vedoucí do vnitrobloku a je vzbavena manželskou postelí s nočními stolky a skříní. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem se zrcadlem a dále sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Každá koupelna má vyhřívanou podlahu. Kompletně vybavená kuchyň s myčkou je součástí obývacího pokoje.
Všechny apartmány jsou zařázeny italským nábytkem vyráběným na míru s osvětlením značky Murano. V každém apartmánu je k dispozici širokoúhlá televize s HD rozlišením, CD/DVD přehrávač, radio s MP3 a satelit. Ve vestavěné skříni je umístěna pračka Whirlpool se sušíčkou. K dispozici je vysoušeč na vlasy, žehlící prkno a žehlička.

Orientační cena za noc a osobu: 
2 006 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Smetanovo nábřeží 14
11000 Praha
Česká republika
50° 5' 2.7168" N, 14° 24' 48.6576" E
CZ