Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU - Penzion a Restaurant

Ideální místo pro firemní akce, školy v přírodě i aktivní individuální dovolenou v klidném a čistém přírodním prostředí na břehu Klínoveckého potoka na jižním úpatí Klínovce (1244m.n.m.), jen 20 minut chůze od spodní stanice lanovky na tuto nejvyšší horu Krušných hor i od lázeňské části města Jáchymov.

Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, firemní akce, školy v přírodě, svatby a oslavy. Areál leží po cestě k lanovce na vrchol Klínovce a díky této poloze je předurčen všem, kdo hledají útočiště uprostřed krásné přírody s dobrou dostupností občanské vybavenosti, která je k dispozici v Jáchymově vzdáleném cca 2 km. V areálu máte kromě penzionu k dispozici i ubytování v chatkách, restauraci s venkovní zahrádkou a grilem. Pro milovníky sportu je připraven kurt na tenis nebo nohejbal s umělým povrchem, basketbalové hřiště, hřiště na volejbal a minigolf. Z dalšího vyžití můžete využívat venkovní šachy, stolní tenis, šipky, petanque a další. V letních měsících se můžete ochladit ve venkovním bazénu. Cyklisté jsou u nás vítáni a nabízíme jim kompletní servis včetně možnosti bezplatné úschovy kol, poskytnutí nářadí na opravy kol a mnoho dalšího.

Ke spodní stanici lanovky, která vede na nejvyšší horu Krušných hor, je to pouhých 20 min. chůze a to i do centra radonových lázní Jáchymov

* PROVOZ: Celoroční provoz
* AKCE: Společenské akce, Svatby, Rodinné oslavy
* ŠKOLENÍ: Školení pro firmy a předváděcí akce, Školy v přírodě
* GRIL: Venkovní grilování a posezení, Dětské hřiště, houpačky a prolézačky
* SPORT A RELAX: Tenis, Sauna, Hydromasážní vana, Sportovní kurzy pro školy
* ZDRAVÍ: Možnost využití lázeňských služeb

Orientační cena za noc a osobu: 
340 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
K Lanovce 397/53
36251 Jáchymov
Česká republika
50° 22' 5.286" N, 12° 56' 8.2428" E
CZ